Strona domowablogKwiaty w pudełku czyli Flower Box

Kwiaty w pudełku czyli Flower Box

Flower Boxy w ostatnim okresie czasu w Polsce stały się bardzo popularne oraz lubiane. Są świetnym zamiennikiem standardowych bukietów. Kwiaty w pudełku są bardzo ciekawą oraz nowoczesną kompozycją dekoracyjną. Flower boxy najczęściej tworzą przepiękne, tradycyjne, czerwone róże. Jednak coraz częściej możemy spotkać daną kompozycję wykonaną z przeróżnych kwiatów, zarówno polnych, jak i eleganckich na przykład z róży czy peoni.

 

Flower boxy są coraz częściej wybierane jako prezent między innymi na takie okazje jak:
– urodziny
– imieniny
– walentynki
– dzień kobiet
– dzień mamy
-dzień babci.

 Jeśli nie masz pomysłu na prezent, to takie pudełko pełne kwiatów z pewnością spodoba się każdemu. Poprzez swój oryginalny wygląd oraz długotrwałość flower boxy na pewno będą urozmaiceniem i ciekawszą wersją tradycyjnych bukietów kwiatowych.

Pudełko pełne kwiatów świetnie sprawdzi się jako dekoracja i pięknie będzie ozdabiało wnętrza naszych domów oraz mieszkań. Poprzez swoją estetykę oraz długość „życia” kwiaty w takiej wersji swoim wyglądem będą cieszyły oko przez długi okres czasu. Taka forma dekoracji idealnie sprawdzi się nie tylko w mieszkaniu czy w domach, ale również w biurach, na recepcji, w hotelach czy w restauracjach.

Flower boxy można spotkać w różnych postaciach, nie tylko jako zamiennik bukietu kwiatów ciętych. Możemy wyróżnić takie flower boxy jak:
– flower box z kwiatów naturalnych
– flower box ze sztucznych kwiatów
– flower box jako „bukiet słodkości”.
Również, jeżeli chodzi o kształt kompozycji kwiatów, to może ona być w pudełku najczęściej wybieranym czyli okrągłym, ale również w kwadratowym czy prostokątnym.

Ze względu na dużą dowolność wyboru, z czego ma się składać, jaki ma mieć kolor i jak dokładnie ma wyglądać ta piękna kompozycja kwiatowa, każdy znajdzie odpowiednią wersję dla siebie.

Share:

Piękne, eleganckie kapliczki

ZNICZE ARTYSTYCZNE

ZNICZE Z DEDYKACJĄ

ZNICZE ARTYSTYCZNE
ZNICZE Z DEDYKACJĄ
Strona domowa
Moje Konto
Kategorie
Używamy ciasteczek na naszej stronie