1 listopada jest dniem Wszystkich Świętych, dniem, w którym odwiedzamy groby naszych bliskich, stawiamy dekoracje nagrobne takie jak kompozycje kwiatowe, bukiety czy wianki oraz zapalamy znicze.  Wtedy pojawia się pytanie, jakie dekoracje nagrobne wybrać? Wszystko zależy, jaki efekt chcemy osiągnąć, czy kompozycja kwiatowa ma być efektowna oraz długotrwała- wtedy świetnie sprawdzą się kompozycje ze sztucznych kwiatów, czy chcemy zachować tradycyjny urok oraz zapach kwiatów żywych. W obu wersjach wybór mamy bardzo duży i urozmaicony zarówno, jeżeli chodzi o wygląd jak i ceny produktów.

Coraz bardziej popularne stają się kompozycje kwiatowe, które zawierają elementy w stylu ekologicznym, czyli kora drzewa, mech, szyszki, suszone rośliny itp. Również cieszące się powodzeniem są kompozycje, w których znajdują się wianki, kule czy serca wiklinowe, zarówno w naturalnym kolorze brązu, ale również te malowane na kolor biały.

Kwiaty cieszące się największym powodzeniem w kompozycjach nagrobnych na Wszystkich Świętych do tej pory były to chryzantemy. Jednak aktualnie równie w dużym stopniu popularne są: storczyki, lilie, chryzantemy, róże oraz peonie.

Kompozycji kwiatowych-nagrobnych jest bardzo dużo do wyboru zarówno, jeżeli chodzi o kształt, rozmiar jak i wersje kolorystyczne. Możemy spotkać takie kompozycje jak: stroiki szerokie, wysokie, podłużne czy okrągłe, kompozycje kwiatowe na wiankach wiklinowych białych oraz brązowych, okrągłych oraz w kształcie serca i wiele innych kształtów.

W dzisiejszych czasach kompozycji nagrobnych zarówno z kwiatów sztucznych jak i naturalnych jest mnóstwo do wyboru, nawet najbardziej wymagający klient będzie w stanie znaleźć coś dla siebie.

Piękne, eleganckie kapliczki

ZNICZE ARTYSTYCZNE

ZNICZE Z DEDYKACJĄ

ZNICZE ARTYSTYCZNE
ZNICZE Z DEDYKACJĄ
Strona domowa
Moje Konto
Kategorie
Używamy ciasteczek na naszej stronie